DO 7 KWIETNIA 2021 – ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY “DZIENNIKARSTWO ONLINE I BEZPIECZEŃSTWO W SIECI”

Rzeszowski Dom Kultury oraz Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu dziennikarstwa online oraz bezpieczeństwa w sieci w wymiarze 15 spotkań po 2 godz. lekcyjne. W programie m.in: korzystanie z usług GOOGLE, tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej, obsługa programów graficznych, bezpieczeństwo i prawa autorskie, ochrona komputera i innych urządzeń przed złośliwym oprogramowaniem.

Warsztaty będą odbywać się w formule online poprzez aplikację Microsoft Teams. Termin i godzina zajęć zostanie ustalona po utworzeniu się grupy. Ilość miejsc ograniczona – 8 osób.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie poniższej dokumentacji i dostarczenie jej do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina (po wcześniejszej informacji telefonicznej o wizycie) w terminie od 24 marca do 7 kwietnia 2021 r. w godz. 11:00-17:00. O zakwalifikowaniu do projektu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie. Szczegóły pod numerem tel. 510 355 747.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim” – Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

REGULAMIN – DZIENNIKARSTWO ONLINE I BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – DZIENNIKARSTWO ONLINE I BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

 

Archiwa